הסדנאות שלי

השיטה נקראת "סיון אופירי פשוט לרדת במשקל", ובתוך זמן קצר את תגלי שאכן זה פשוט לרדת במשקל, כל עוד את עובדת נכון עם הפיזיולוגיה של הגוף ולא נגדו. מה שאומר שתצטרכי לזנוח את כל מה שסיפרו לך על קלוריות, קיזוזים ושקילה של האוכל, או של הגוף שלך. המשקל שלך ירד בקצב הנכון לגוף שלך באופן אוטומטי ובלי שתתאמצי, אבל זו אינה המהות.

השלב הראשון בסדנה הוא הבנה של הפיזיולוגיה של הגוף וגילוי של המזונות ששלחו אותך "לרדוף אחרי אוכל". אותם מזונות שאת חשה שלקחו אותך בשבי ולמרות כל הניסיונות הכנים שלך והעובדה שהחלטת להתמיד, חזרת בדיוק לאותו המקום: השמנה, התמכרות, הרעבה, ולפעמים גם תחלואה, ירידה ועליה מחודשת במשקל וחוזר חלילה. כל זה התרחש בגלל מידע חסר או משובש שהגיע אלייך, אותו תלמדי בסדנה.

רק לאחר שתסירי את כל החומרים הממכרים והמרעיבים מהתפריט. (אותם חומרים שהופכים את האכילה לאובססיבית, או לפחות לכזאת שמטרידה את מנוחתך), את תחווי שקט בגוף ורק אז יהיה ניתן להיכנס לעבודה עמוקה יותר ולפרום את הקשרים שיצרת בעבר בין אוכל לרגש או הרגשה.

מהרגע שנאבחן יחד את הסיטואציות שגרמו לך להרגיש ולהתנהל מתוך תחושת חוסר שליטה, את תלמדי לחווט את המוח מחדש. את תייצרי חיבורים שיחליפו את הישנים עד לרגע שבו תגיעי לשחרור, העבודה תעשה מעצמה ואת לא תצטרכי להשתמש יותר בכח הרצון שלך לעולם. 

בדרך נעבור ביחד דרך אמונות, גישות, מיתוסים ופרדיגמות שניהלו אותך כל חייך, נפרק יחד את כל מה שלא שרת אותך ונרכיב מחדש את מה שאת רוצה לנכס לעצמך. תוך זמן קצר תסמינים שהיו מנת חלקך במשך שנים יפחתו, רמת החיוניות שלך תעלה, ולפעמים מחלות שחשבת שהן חשוכות מרפא יעלמו. (בתוך קבוצת הפייסבוק הסגורה ישנן מאות עדויות של נשים שמספרות על השינוי הבריאותי שהתרחש אצלן בעקבות הסדנה).
סכרת סוג 2, פיברומיאלגיה, אנדומטריאוזיס, שחלות פוליציסטיות, אורטיקריה, מיגרנות, אקנה, כולסטרול גבוה, טריגליצרידים גבוהים, סוכר גבוה, בעיות וכאבים במפרקים, לחץ דם גבוה, צרבות, אנמיה, תת פעילות של בלוטת התריס, מעי רגיז, אסטמה ועוד – זו רשימה חלקית בלבד).

מה תקבלי בסדנה

מסע של דיוקים

הסדנה היא מסע של דיוקים שמובילים לגילויים, מהחוצה פנימה ומהפנים לחוץ, זו חזרה הביתה אל המקום שתמיד היה שם, אך היה מוסתר מעינייך שלא באשמתך.הסדנה מאפשרת התבוננות וחקירה לצד ירידה במשקל שמתרחשת ללא סבל, רעב, ספירת קלוריות, ספורט, תחושת קיפוח או מסכנות.

עשרה מפגשים מקוונים של שעתיים

שעתיים וחצי (תלוי בתוכן השיעור) שמורכבים משיעורים מוקלטים שמועברים על ידי סיון אופירי ולייב של כשעה של שאלות ותשובות שמועבר על ידי אחת המדריכות המוסמכות שלנו

מתי וכמה

השיעורים מתקיימים אחת לשבוע, ביום ובשעה קבועים ומתאימים לכל מי שיכולה להתחבר לאינטרנט מכל מקום בעולם.

ליווי צמוד

במהלך עשרת השבועות של הסדנה, בין הימים א' – ה' בין השעות 10:00-13:00 מתקיים מענה בווטסאפ לשאלות דחופות.

שלב אחר שלב

השיעורים בנויים שלב אחר שלב, נדבך על נדבך, ועוברים דרך ארבעה אספקטים: פיזיולוגיה, תזונה, קוגניציה ורגש. בכל אחד מהם מוצגים כלים לעבודה עמוקה מתחומים שונים על מנת שכל אחת תוכל להחיל אותם על חייה מרגע כניסתה לסדנה ועד בכלל

קבוצות פייסבוק סגורות

בנוסף, מאחורי הקלעים, מלבד השיעורים והלייבים מתקיימות שתי קבוצות פייסבוק סגורות לקהל הרחב, שבהן אלפי פוסטים שנכתבו על ידי סיון אופירי שמקפידה לעדכן את הקבוצה באופן קבוע, לחדד את הכלים הנרכשים ולהעמיק את הידע הנמסר בסדנה.