הסדנאות שלי

סיון אופירי - פשוט לרדת במשקלסדנת הליבה שלנו:

10 מפגשים שבועיים,7 שלבים מובנים, דרך אחת בטוחה לירידה במשקל, ללא מאבק, ללא ספירת קלוריות, ללא שקילה, ללא פעילות גופנית וללא רעב.

זה לא קסם, זו שיטה, והיא עובדת!

 

 

רגע אם לא נשקלים, אז מה בעצם עושים בסדנאות?

השיטה נקראת "סיון אופירי פשוט לרדת במשקל", ובתוך זמן קצר את תגלי שאכן זה פשוט לרדת במשקל, כל עוד את עובדת נכון עם הפיזיולוגיה של הגוף ולא נגדו. מה שאומר שתצטרכי לזנוח את כל מה שסיפרו לך על קלוריות, קיזוזים ושקילה של האוכל, או של הגוף שלך…המשקל שלך ירד בקצב הנכון לגוף שלך באופן אוטומטי ובלי שתתאמצי, אבל זו אינה המהות.

המהות היא שחרור ממאבק במשקל, שחרור מאכילה רגשית, השגת בריאות כוללת והתנתקות מהמקום שבו אוכל תופס את מרכז חייך ואת חשה שהוא שולט בך, ברגשות ובהרגשות שלך, במצב הרוח שלך ובדרך שבה את תופסת את עצמך.

השלב הראשון בסדנה הוא הבנה של הפיזיולוגיה של הגוף וגילוי של המזונות ששלחו אותך "לרדוף אחרי אוכל". אותם מזונות שאת חשה שלקחו אותך בשבי ולמרות כל הניסיונות הכנים שלך והעובדה שהחלטת להתמיד, חזרת בדיוק לאותו המקום : השמנה, התמכרות, הרעבה, ולפעמים גם תחלואה, ירידה ועליה מחודשת במשקל וחוזר חלילה. כל זה התרחש בגלל מידע חסר או משובש שהגיע אלייך, אותו תלמדי בסדנה.

רק לאחר שתסירי את כל החומרים הממכרים והמרעיבים מהתפריט. (אותם חומרים שהופכים את האכילה לאובססיבית, או לפחות לכזאת שמטרידה את מנוחתך), את תחווי שקט בגוף ורק אז יהיה ניתן להכנס לעבודה עמוקה יותר ולפרום את הקשרים שיצרת בעבר בין אוכל לרגש או הרגשה.

מהרגע שנאבחן ביחד את הסיטואציות שגרמו לך להרגיש חוסר שליטה, את תלמדי לחווט את המוח מחדש. את תייצרי חיבורים שיחליפו את הישנים עד לרגע שבו תגיעי לשחרור, העבודה תעשה מעצמה ואת לא תצטרכי להשתמש יותר בכח הרצון שלך לעולם.

בדרך נעבור ביחד דרך אמונות, גישות, מיתוסים ופרדיגמות שניהלו אותך כל חייך, נפרק ביחד את כל מה שלא שרת אותך ונרכיב מחדש את מה שאת רוצה לנכס לעצמך.

תוך זמן קצר תסמינים שהיו מנת חלקך במשך שנים יפחתו, רמת החיוניות שלך תעלה, ולפעמים מחלות שחשבת שהן חשוכות מרפא יעלמו. (בתוך קבוצת הפייסבוק ישנן מאות עדויות של נשים שמספרות על השינוי הבריאותי שהתרחש אצלן בעקבות הסדנה).

(סכרת סוג 2, פיברומיאלגיה, אנדומטריאוזיס, שחלות פוליציסטיות, אורטיקריה, מיגרנות, אקנה, כולסטרול גבוה, טריגליצרידים גבוהים, סוכר גבוה, בעיות וכאבים במפרקים, לחץ דם גבוה, צרבות, אנמיה, תת פעילות של בלוטת התריס, מעי רגיז, אסטמה ועוד – זו רשימה חלקית בלבד).

הסדנה היא מסע של דיוקים שמובילים לגילויים, מהחוצה פנימה ומהפנים לחוץ, ובעצם זו חזרה הביתה אל המקום שתמיד היה שם, אך היה מוסתר מעינייך שלא באשמתך.

הסדנה מאפשרת התבוננות וחקירה לצד ירידה במשקל שמתרחשת ללא סבל, רעב, ספירת קלוריות, ספורט, תחושת קיפוח או מסכנות.

10 מפגשים פרונטליים של שעתיים וחצי – עד שלוש שעות, אחת לשבוע, שבנויים שלב אחרי שלב, נדבך על נדבך, שעוברים דרך ארבעה אספקטים: פיזיולוגיה, תזונה, קוגניציה ורגש.

בנוסף, יש ליווי מאחורי הקלעים בקבוצות פייסבוק שסגורות לקהל הרחב ופתוחות רק למשתתפות הסדנאות וליווי במיילים אחת על אחת.

אם את מוכנה להתמסר, להניח את הסקפטיות בצד ולהשאיר את כשלונות העבר בעבר, תשאירי פרטים כאן, ואנחנו ניצור איתך קשר בהקדם כדי לבדוק את התאמתך לסדנה. שימי לב, אנא השיבי למייל שתקבלי מאיתנו כדי שנוכל לדייק את שיחת היעוץ.


  סניפים: רחובות, ראשל"צ, רמת גן, תל אביב, חיפה.


   אני יודעת שאת סקפטית ואפילו עייפה מנסיונות כושלים ואני יודעת שאת גם שואלת את עצמך מה ההבדל בין מה שעשיתי בעבר ובין מה שאלמד בסדנה…

   ..אם גם את ניסית כל דיאטה אפשרית בשוק, ירדת במשקל ועלית בחזרה כמוני, אם גם את חושבת שאת יודעת הכל על קלוריות, או נקודות ועדיין את מרגישה שהבעיה שלך היא כוח רצון. אם גם את עסוקה כל הזמן במה תאכלי, מתי וכמה, אם גם לך נמאס מלהאבק בירידה במשקל ובשמירה על התוצאות, אם החלום שלך הוא לאכול ללא תחושת מחסור וקיפוח, אני מניחה שאת מתאימה לסדנה, אבל חסרה רק את הידע הנכון.

   האם ידעת ש….

   האם ידעת שאת לא זקוקה לכוח הרצון שלך כדי לרדת במשקל ולשמור על ההישגים שלך!
   האם ידעת שיש לך מספר מנגנונים בגוף שמונעים מבעדך לרדת במשקל וברגע שתזהי אותם, הקילוגרמים ינשרו ממך באופן אוטומטי?
   האם את יודעת מהם מזונות מרעיבים?
   האם את יודעת שאין סיבה לספור קלוריות כדי לרדת במשקל?
   האם את יודעת איזה מנגנון גורם לך "לרדוף אחרי האוכל"?
   האם את יודעת שניתן להפטר מהתמכרויות, השתוקקויות ואכילת יתר בקלות?
   האם את מכירה את ההשפעות הסביבתיות שמונעות ממך לרדת במשקל ולשמור עליו?
   האם את יודעת שירידה במשקל ושמירה על המשקל יכולה להיות פשוטה, ללא רעב, ללא תחושת מחסור ובהנאה, בעזרת תזונה שתומכת בפיזיולוגיה של הגוף?
   תשאירי פרטים לשיחת יעוץ ללא עלות ויועצת תחזור אלייך עם כל הפרטים לסדנאות הקרובות לאזור מגורייך.


    10 מפגשים שבועיים,7 שלבים מובנים, דרך אחת בטוחה לשחרור מאכילה רגשית ולירידה במשקל, ללא מאבק, ללא ספירת קלוריות, ללא שקילה, ללא פעילות גופנית וללא רעב.

    זה לא קסם, זו שיטה, והיא עובדת!

    תקשיבו ליעלי, נעמה, סוהא, שיר ולאה.

    נעמה ויעלי מספרות מה קרה להן בעקבות הסדנה

    שיר, סוהא ולאה משיבות מה קרה לכן בעקבות הסדנה


     האם את מתאימה לסדנה?