ברוכה הבאה

25 שנים מחיי נאבקתי במשקל, עליתי, ירדתי, עליתי יותר ובעיקר הייתי מתוסכלת ממעגל הדיאטה-השמנה-דיאטה שהיה תמצית חיי. ניסיתי כל דיאטה אפשרית, חדורת מוטיבציה נכנסתי אל בין כתלי כל "בית סוהר" חדש שהבטיח ירידה מהירה במשקל, התוצאה תמיד הייתה אותה תוצאה ואני הפכתי סקפטית עם כל כשלון וכל קילוגרם שנוסף לי. משבר בחיי האישיים לפני מספר שנים הוביל אותי ליצור שינוי בכל התחומים בחיי  וביניהם שינוי תזונתי

 ותודעתי. התוצאות לא אחרו לבוא, הקילוגרמים נשרו ולראשונה בחיי הפכתי לאישה רזה, בגוף, ובתודעה. הסביבה לא נותרה אדישה ואנשים שצפו בשינוי שחל בי התחילו להתעניין ולבקש שאשתף אותם בידע שלי. מי שנחשף לשיטה ירד במשקל בקלות ושומר על התוצאות ללא מאבק עד היום.

במשך שנים רבות ועד היום, נדמה היה לי שכל עולמי הוא בתחום ההריון והלידה, אך כשהדרישה התגברה בחרתי להמשיך וללוות נשים לקראת שינוי משמעותי בחיים אך הפעם לא כדולה אלה כמאמנת המובילה יד ביד את מי שתיבחר להצטרף אלי לירידה במשקל בהצלחה וללא מאבק. לאדם עם עודף משקל, העיסוק במשקל הופך למשמעות חייו, הוא הציר שסביבו חייו סובבים, הוא מקור לסבל, אכזבה, חוסר אונים, כשלון וכו'.

חלומו של כל מי שנושא על עצמו קילוגרמים עודפים הוא להתעורר בבוקר ולהיות רזה. כמי שנלחמה במשקל מגיל 9, לאורך כל שנות ילדותי, נערותי ובגרותי, אני יודעת עד כמה המשקל העודף משפיע על כל היבט בחיים, אני מבינה את הסקפטיות, ולכן… כמי שהייתה שם, שחוותה, תסכול, צער, אשמה ובושה, אני מזמינה אותך לעשות שינוי חד פעמי, להצמד לשיטה בדוקה, לאפשר לי ללוות אותך באופן רציף וצמוד, לעשות שינוי אמיתי אחת ולתמיד. לרדת במשקל, ללא מאבק ולשמור על התוצאות.