איך אפשר להוביל את הילדים לאורח חיים בריא בלי לעשות דיאטה?

הצטרפו לסדנה להורים שתעזור לכם לעזור לילדים שלכם בהתמודדות עם עודף משקל

סדנת הורים

הורים יקרים, בשנה וחצי האחרונות, בעקבות הנסיבות הסביבתיות שלא פסחו על אף אחד מאיתנו,  קיבלתי פניות רבות מהורים לילדים שביקשו מידע כיצד ניתן לעזור לילדיהם להתמודד עם עודף משקל ועם ההשלכות שלו. ראשית, אני רוצה להדגיש חמישה דברים חשובים.

רוצים עוד מידע על הסדנה?

השאירו פרטים ויועצת שלנו תחזור אליכם בהקדם

אתם לא אשמים

הילדים שלכם לא אשמים

השמנה היא לא גזרת גורל וגם לא מחלה

יש פתרון, הוא לא קשור
בספירת קלוריות, או פעילות גופנית

ההחלטה להכניס בריאות הביתה, היא החלטה משפחתית

המטרה של הסדנה הדיגיטלית איננה דיאטה ואין בה אזכור לתפריטים, אלא המטרה היא לצייד אתכם במידע ובכלים על מנת שתוכלו לקחת החלטות מתוך שיקול דעת והבנה של כל הגורמים הרלוונטים שמשפיעים על הבריאות הכוללת שלכם ושל הילדים שלכם.

כמי שסבלה במשך שנים מעודף משקל ואכילה רגשית, אני מבינה את המצוקות שאתם חשים, ואת הקשיים של ילדכם, ולכן אני מזמינה אתכם לדייט אישי איתי, עבורכם ועבור הילדים שלכם, שיאפשר לכם להעמיק לעולמם הפנימי והחיצוני, תוך קבלת מידע מהימן על מנת  שתוכלו לפעול בצורה המיטבית למענכם כמשפחה.

הסדנה שיצרתי מורכבת מחמישה שיעורים באון ליין, אורכם כ- 8 שעות. המפגשים מלאים בתוכן, תוכלו לצפות בהם בכל זמן ומכל מקום בעולם.

כמי שסבלה במשך שנים מעודף משקל ואכילה רגשית, אני מבינה את המצוקות שאתם חשים, ואת הקשיים של ילדכם, ולכן אני מזמינה אתכם לדייט אישי איתי, עבורכם ועבור הילדים שלכם, שיאפשר לכם להבין אותם ואת עולמם הפנימי והחיצוני לעומק, תוך קבלת מידע מהימן על מנת שתוכלו לפעול בצורה המיטבית למענכם כמשפחה ומתוך שיקול דעת.

הסדנה שיצרתי מורכבת מחמישה מפגשים שבועיים באון ליין. המפגשים מלאים בתוכן, תוכלו לצפות בהם מכל מקום בעולם, את השיעורים ילוו לייבים מקוונים עם מדריכה מטעמי שיחדדו את ההבנה שלכם בתכנים שתקבלו.

למי הסדנה מותאמת?

הסדנה מותאמת להורים לילדים החל מגיל הגן ועד למתבגרים, שימו לב, המנעד אמנם רחב, אך אני נוגעת בנקודות משמעותיות שגם אם אינכם הורים למתבגרים, תוכלו להיתרם מהידע, ללמוד ואף להפחית או למגר את המאבק כשהילדים עדיין צעירים.

הורים למתבגרים יוכלו לאבחן ולהבין את עולמם של הילדים שלהם ולהפנים את הטריגרים שהובילו אותם למאבק במשקל. הבנת הגורמים והמניעים תאפשר חיבור, הכלה, ודיוק בבחירת הפתרונות הרצויים והמתאימים לילדים שלכם.

אני ממליצה בחום להשקיע את הזמן, לצפות בכל המפגשים לפני שאתם מכניסים את השינוי הביתה. יש חשיבות גדולה לקבלת כל הכלים של הסדנה לפני שאתם מחליטים מה מתוכם אתם תאמצו במשפחה שלכם. .

כדי שהילדים שלכם יבצעו את השינוי הנדרש, אתם חייבים להתחייב להוות להם מודל, לצייד אותם בביטחון, לפעול מתוך הקשבה ואהבה, אבל גם מתוך ידע מהימן.

תוכן ומבנה הסדנה הדיגיטלית

הסדנה נותנת מענה רחב להתמודדות שלכם כהורים לילדים עם עודף משקל מבחינה פיזיולוגית, רגשית, קוגניטיבית, בנוסף  לתזונה מותאמת שתאפשר לילדים שלכם להגיע לבריאות כוללת.

למי הסדנה מותאמת?

הסדנה מותאמת להורים לילדים החל מגיל הגן ועד למתבגרים
שימו לב, המנעד אמנם רחב, אך אני נוגעת בנקודות משמעותיות שגם אם אינכם הורים למתבגרים, תוכלו להיתרם מהידע, ללמוד ואף להפחית או למגר את המאבק כשהילדים עדיין צעירים. הורים למתבגרים יוכלו לאבחן ולהבין את עולמם של הילדים שלהם ולהפנים את הטריגרים שהובילו אותם למאבק במשקל. הבנת הגורמים והמניעים תאפשר חיבור, הכלה, ודיוק בבחירת הפתרונות הרצויים והמדוייקים עבור הילדים שלכם.

אני ממליצה בחום להשקיע את הזמן, לצפות בכל המפגשים לפני שאתם מכניסים את השינוי הביתה. יש חשיבות גדולה לקבלת כל הכלים של הסדנה לפני שאתם מחליטים מה מתוכם מתאימים למשפחה שלכם.

כדי שהילדים שלכם יבצעו את השינוי הנדרש, אתם חייבים להתחייב להוות להם מודל, לצייד אותם בביטחון, לפעול מתוך אהבה (אני בטוחה שאתם פועלים מתוך אהבה) אבל גם מתוך ידע מהימן.

מהם נושאי הסדנה?

במסגרת הסדנה הדיגיטלית אתם מקבלים גם:

ספר מתכונים דיגיטלי "פשוט בריא"
עם מתכונים פשוטים
שמתאימים לכל המשפחה.

ספר מתכונים דיגיטלי "פריצת גבולות", עם מאות מתכונים שמותאמים לכל המשפחה וכן טקסטים והסברים נוספים.

חוברת מתכונים דיגיטלית עם מתכונים שמיועדים לילדים! כולל קינוחים.

הורים ממליצים

מה עוד חשוב שתדעו?

במקום

1699

₪1,299 בלבד

וכל התוכן הזה שלכם!
מלאו את הטופס כדי לעבור לדף תשלום מאובטח!

ועוד כמה מילים ממני מוזמנים ללחוץ ולהקשיב

אני אשמח להעניק לכם את הידע ולאפשר לכם להחזיר את הבריאות הביתה.
מלאו את הטופס כדי לעבור לדף תשלום מאובטח
באהבה, סיוון אופירי

הוראות לגבי ביטול עסקה:
שימו לב! על פי החוק, הנכם יכולים לבטל את העסקה תוך 14 יום מביצועה, ובתנאי שהביטול יעשה 14 ימים שאינם ימי מנוחה קודם למועד תחילת השירות. מועד "תחילת השירות" נחשב המועד הראשון של הכניסה לקישור לצפייה בקורס/סדנה. לא ניתן לבטל רכישת קורס/סדנה לאחר שנכנסתם לקישור לצפייה בקורס, גם אם טרם חלף המועד הנקוב בחוק לביטול העסקה.

רוצים עוד מידע על הסדנה?

השאירו פרטים ויועצת שלנו תחזור אליכם בהקדם

רוצה לדעת האם את מתאימה לסדנה?

תשאירי פרטים ויועצת שלנו תחזור אלייך לבדיקת התאמה לסדנה

פרטי התקשרות

053-4322826
office.pashut@gmail.com
עקבו אחרינו:

כל הזכויות שמורות לסיון אופירי פשוט לרדת במשקל 2023© | תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות

Design by: Studio Kukushka // Build by: Vivir Studio