פריצת גבולות

הספר "פריצת גבולות" הוא ספר המתכונים השלישי מבית "פשוט – הוצאה לאור". כמו בספרים הקודמים, גם בספר הזה תמצאו מתכונים פשוטים וקלילים, שמבוססים על מזון אמיתי ומותאמים לשיטה שיצרתי. בכל המדורים בספר שילבתי מתכונים שקיבלתי מנשים שהשתתפו בסדנאות עם מתכונים שמככבים אצלי במטבח, הגיגים ושירים שכתבתי, וכן מידע שחשוב שיהיה נגיש לכל המבקשים לשמור על בריאותם ולהמשיך ליהנות מאוכל מגוון, טעים ופשוט להכנה.
אחת ממטרות השיטה היא, הזנה אמיתית ואכילה של מזונות טעימים, שהם חלק מההווי או מהמסורת המשפחתיים, בתוספת שינויים קלים שנועדו להפוך את המאכלים הללו למזון שמתחבר באופן אופטימלי למערכות בגוף האדם. כתוצאה מכך הבריאות תשלוט בחיינו והמשקל ינשור מעצמו, מבלי שנצטרך להשתמש בכוח הרצון או לנהל מאבקים.
אחרי שנים של חוסר אונים, של אימוץ גישות שגויות ואמונות משובשות, הגיע הזמן לזנוח את המיתוסים, את ספירת הקלוריות, את תחושת המחסור שמתלוות לכל תוכנית שמבוססת על מידע שגוי – ולהתחבר למקור ולשפע; אל אותו ידע שממתין לכולנו שנגלה אותו ונקלף את השכבות בדרך למיצוי הפוטנציאל שלנו כבני אדם בכל רגע ורגע.
הכול פשוט, עד שאנחנו מסבכים.
הגיע הזמן לחזור הביתה, בפשטות, ואפילו ליהנות מזה; כי כשנסכים לפתוח את הלב ולפרוץ את המסגרת, כל האפשרויות יתגלו בפנינו במלוא הדרן. כל שעלינו לעשות הוא, להיצמד לידע המדויק, להקשיב לגוף, להתחבר לצרכים האמיתיים שלו ולפעול מתוך סקרנות, חדוות היצירה ורצון להיטיב עם עצמנו.

סיון אופירי, נאבקת במשקל לשעבר, משוחררת משנת 2009 , מפתחת השיטה לשחרור ממאבק במשקל, סופרת, מנחה, מדריכה, מנגישת ידע, אימא, בת זוג, חוקרת ושמחה. מחברת הספרים: "שום דבר לא קרה" (2010), "למה תינוקות בוכים" (2010), "רעב" (2015), ספר המתכונים של השיטה (2015), יומן-עד "הכל את יכולה" (2017), "קווים של זהב" (2018), ”נשים יקרות“ (2018), ״פשוט בריא״ (2019), "פרינססה" (2019), "שלוש מחברות" (2020), "בטבעת זו?" (2020), "קפה הפוך“ (2021).הצלחה וברכה

לטריילר

ביקורות של קוראות

רוצה לדעת האם את מתאימה לסדנה?

תשאירי פרטים ויועצת שלנו תחזור אלייך לבדיקת התאמה לסדנה

פרטי התקשרות

053-4322826
office.pashut@gmail.com
עקבו אחרינו:

כל הזכויות שמורות לסיון אופירי פשוט לרדת במשקל 2020©      מדיניות שימוש | תנאי שימוש

Design by: Studio Kukushka // Build by: Vivir Studio