איך את מרגישה היום ואיך תרגישי אחרי הסדנה?

אם קראת את "הסדנאות שלי – האם את מתאימה", אני מניחה שיכלת למצוא את עצמך בין הסיפורים.
היום, אחרי הרבה שנים של מאבק, ניסיונות כושלים לירידה במשקל, אחרי הרבה סבל ומאמץ את לא באמת חושבת שיש פתרון אמיתי לבעיית המשקל שלך.
את נפוחה, בין אם את בדיאטה ובין אם לאו, יש לך תחושה של כבדות בבטן וגם השומן מתרכז שם, גם כשאת יורדת במשקל בסבל, עדיין זה לא הגוף שאת רוצה לראות במראה ובכל מקרה הקילוגרמים חוזרים בחזרה.
האמת היא שדי נמאס לך לשלם כל כך הרבה כסף, להתחייב ולא להצליח בסופו של דבר.
כי כולם אומרים לך אותו דבר, את מתחילה חדורת מוטיבציה אבל זה לא נשאר לאורך זמן.
את עייפה, עייפה מאד מלחשוב על מה לאכול, כמה לאכול, איך לקזז, כמה נשאר לך עדיין בתפריט היום וכל מה שאת רוצה זה שמישהו ימציא כבר משהו שאת תוכלי לקחת, לבלוע, להזריק או לשתות ואת בבת אחת תפטרי מהבעייה הזאת! המשקל! את רעבה

כשאת בדיאטה את רעבה

את מרגישה במחסור כל הזמן, אם אכלת 2 פרוסות של לחם (קל, מלא, שיפון…) את כבר חושבת על הסנדוויץ הבא ומחזיקה את עצמך לא לאכול אותו עכשיו אלא רק עוד 3 שעות.. כי ככה אמרו לך וכתבו לך בתפריט. את כל הזמן חושבת על מה שנשאר לך לאכול ואם אכלת קצת יותר מדיי, את מיד מרגישה רע עם עצמך גם אם את אומרת לעצמך שמחר תקזזי. וכשכולם אוכלים את מרגישה מקופחת, וכל מה שיושב לך בראש זה כשרק תרדי את הקילוגרמים האלה את תפצי את עצמך בכל הדברים שאת כרגע נמנעת מהם.

כשאת לא בדיאטה

את אוכלת הכל, כי כמה אפשר להחזיק עם כוח רצון ואת רק רוצה לחיות ולאכול את הדברים שאת אוהבת.
וזה ככה, המעגל הזה כל החיים שלך.
והמשקל, הוא נוגע בכל תחום בחיים שלך.
במערכות יחסים שלך.
בדימוי העצמי שלך.
בבטחון העצמי שלך.
בבחירות שלך.
ויש רגעים שאת אומרת לעצמך שבדברים אחרים את כל כך מצליחה ואיך זה שבמשקל את לא מצליחה.
ויש רגעים שאת מרגישה שאת כשלון.
ובימים שאת מתחילה לעשות דיאטה את מצליחה עד הצהריים, הבטן שלך מקרקרת ואת חושבת על אוכל כל הזמן, וכשאת מגיעה הביתה כל הסכרים נפרצים ואת מוצאת את עצמך מפעילה כוח רצון אדיר, או מתנפלת על אוכל ושוב אומרת לעצמך "מה עשיתי?"
כאילו יש מישהו שמנהל אותך כמו "בובה על חוטים", את רוצה לעצור את הרכבת הזאת אבל לא מסוגלת כי יש משהו שהוא "גדול ממך", שגורם לך לרדוף אחרי האוכל מבלי שתהיה לך היכולת לעצור.
(את צודקת זה המזון שאת מכניסה לגוף שלך, הוא זה שמנהל אותך, כי הוא גורם לתהליכים פיזיולוגיים ששולחים אותך לרדוף אחרי האוכל, זה לא קשור לכוח הרצון שלך בכלל).

גם אם הצלחת לתקופה מסוימת וגם אם הגעת למשקל של כבוד את מרגישה שלאט לאט משהו מתפורר ביכולת שלך לשרוד את זה וקילוגרם רודף קילוגרם ואוטוטו את שניה לפני שכל המשקל חוזר אלייך ועם ריבית.

אז אם עצרת רגע לפני שהכל חזר ועכשיו את מחפשת פתרון אמיתי, או אם הכל כבר עלה בחזרה והתייאשת לגמרי, או אם את לפני ניתוח בריאטרי, או אחריו ואת מבינה שמשהו כאן לא בסדר, או גם אם את נחשבת אישה רזה במשקל אבל המאבק אצלך הוא בראש, או אם פשוט החלטת שנמאס לך להאבק והרי ברור לך שאם תמשיכי לעשות את מה שעשית עד עכשיו תגיעי לאותה תוצאה, אז יש לנו על מה לדבר.

איך את מרגישה כשאת נכנסת לתוכנית?

בהתחלה סקפטית מאד.
כי באמת כבר ניסית הכל ושילמת כל כך הרבה כסף ותמיד הגעת לאותה תוצאה וכולם הבטיחו לך אותו הדבר.
ואז שבוע אחרי שאת נכנסת לתוכנית את פתאום מרגישה שאת פחות רעבה, פחות מתעסקת עם אוכל, יותר קלילה בגוף, את פחות נפוחה.
את עדיין לא מצליחה להבין מה קורה אצלך אבל התחושה היא אחרת.
וככל שהשבועות עוברים זה הופך להיות ממש קל, הקילוגרמים מתחילים לנשור ממך ואת לא רעבה! אין לך אטרפים יותר, ההקפים שלך יורדים ועם הכלים שאת מקבלת משיעור לשיעור משהו משתנה אצלך גם במחשבה…
כן, הרבה משתנה במחשבה, כשאת מסתכלת על כל הדברים שאהבת לאכול, השוקולדים, המלוחים, הבצקים… הם כבר לא באמת מעניינים אותך יותר ואת לא צריכה להפעיל נגדם כוח רצון. (אני יודעת זה נשמע הזוי, אבל אנחנו ממש עושות חיווטים חדשים במוח).
ממפגש למפגש את לומדת את הצרכים האמיתיים של הגוף שלך וכך בלי לספור, לקזז, לשמור, לרעוב את מאבדת משקל באופן אוטומטי ובסופו של דבר משתחררת מאוכל.
את בוודאי אומרת "הלוואי", ואני אומרת שזה קורה מעצמו כשעובדים נכון עם הגוף והמחשבה.
כל מה שאת צריכה זה רק לרצות
להרשם
ולהגיע

לחצי לחזרה לדף הרשמה מהירה

השאירי פרטים ואחזור אליך

    צרי קשר